דף הבית»בלוג - טוג»"מטרנה מצווה" יוצא לדרך של השנה ה-24!

"מטרנה מצווה" יוצא לדרך של השנה ה-24!

1
שיתופים
Pinterest Google+

מבצע "מטרנה מצווה" כבר הפך מזמן למסורת קבועה, והמבצע הייחודי מסוגו מתקיים זו השנה ה-24 ברציפות. המבצע יוצא לדרך זו השנה ה-24 ברציפות, בשיתוף פעולה עם עמותת "חסדי נעמי" ובמסגרת המבצע הייחודי הצרכנים מוזמנים לאסוף את כפיות תחליפי החלב ו/או את האריזות של דייסות מבית המותג מטרנה, לשלוח אותן לעמותת "חסדי נעמי" ובתמורה לכל 4 כפיות של תחליפי חלב או 4 אריזות של דייסה מטרנה – החברה תורמת מוצר מתחליפי החלב שהיא משווקת עבור משפחות נזקקות.

מבצע איסוף כפיות של מטרנה יוצא לדרך

על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כמחצית ממשקי הבית במדינת ישראל נמצאים במינוס כרוני ותמידי, ומשקי הבית נאלצים לחיות מהלוואה להלוואה ויש לא מעט משפחות נזקקות המתקשות לעמוד בנטל ההוצאות וביוקר המחיה.
חברת מטרנה, החברה המובילה בישראל לייצור ולשיווק תמ"ל, דייסות וארוחות שיבולת שועל לתינוקות, מודעת למצב הקשה שבו נמצאת משפחות נזקקות רבות ברחבי המדינה. משפחות רבות חיות מתחת לקו העוני, לעיתים בתנאים של עוני מחפיר, ואין להורים יכולת כלכלית לרכוש מזון עבור התינוקות והילדים שלהם. זהו מצב בלתי נסבל מצד קברניטי המותג מטרנה, לכן החברה החליטה על המבצע ורתמה לצדה את עמותת "חסדי נעמי". כל אדם, גבר או אישה, יכול להצטרף למבצע מצווה ולסייע למשפחות הנזקקות באמצעות השתתפות בפרויקט איסוף הכפיות או איסוף האריזות של מטרנה.
כאמור, מבצע "מטרנה מצווה" יוצא לדרך בפעם ה-24 ברציפות וזו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בפרויקט הייעודי והחשוב, ובכך תוכלו גם אתם לסייע למשפחות הנזקקות במדינה, ולוודא כי הילדים של המשפחות הנזקקות, ובמיוחד התינוקות שלהם, זוכים למזון איכותי והם יכולים ללכת לישון עם בטן מלאה.

איך להשתתף במבצע "מורנה מצווה"?

כדי לקחת חלק בפרויקט המיוחד והחשוב, ועל מנת לסייע לתינוקות ולילדים של משפחות נזקקות לקבל בתרומה וללא כל עלות תרכובות מזון לתינוק של מטרנה, כל שעליכם לעשות הוא לשלוח את כפיות המדידה או אריזות הדייסה של המותג מטרנה למשרד הראשי של עמותת "חסדי נעמי", לכתובת רחוב בר יוחאי 10, בני ברק (ת"ד 5155310), וחשוב לרשום על המעטפה את הנוסח הבא: "עבור מטרנה מצווה 24".
בתוך כך, יש אפשרות לקחת חלק פעיל ולהשתתף במבצע החשוב שמסייע למשפחות נזקקות רבות בארץ באמצעות איסוף כפיות המדידה ואריזות הדייסות של המותג ומסירת הפריטים לאחת מניידות האיסוף המיוחדות שמסתובבות ברחבי הארץ. יש אפשרות להניח את כפיות המדידה והאריזות הריקות גם בביתני איסוף המזון של עמותת "חסדי נעמי" ובאתר של העמותה ניתן לאתר את מיקום הנקודות.
ניידות האיסוף של מבצע "מטרנה מצווה" עברו מיתוג כדי להקל עליכם לאתר אותן, הניידות מסתובבות בסמוך למרכזי קניות ומרכולים ברחבי כל המדינה. ראוי לציין כי הניידות הממותגות מסיירות חמישה ימים בשבוע, בין הימים א' – ה', בעיקר בשעות אחה"צ והערב. כדי לאתר את המיקום הקרוב ביותר של אחת מניידות האיסוף כדאי לבקר באתר של עמותת "חסדי נעמי" ואפשר גם להתקשר לטלפון 1-800-677-777 (מוקד השירות של "חסדי נעמי").

תרומה חשובה למשפחות הנזקקות

מטרנה מעודדת את הציבור להשתתף במבצע ולקחת חלק פעיל במצווה זו. ככל שנשלחות ונאספות יותר כפיות מדידה ואריזות ריקות של דייסות מבית מטרה, כך יותר משפחות נזקקות מקבלות תרומה של תחליפי חלב ויש פחות תינוקות וילדים הסובלים מחסרים תזונתיים.
מטרנה, החברה המובילה בישראל לתזונת תינוקות, קוראת לכם להצטרף למבצע ולהגדיל את תרומת החברה למשפחות הנזקקות. למידע נוסף ניתן לבקר באתר של "חסד נעמי" או לעקוב אחר הפעילות ברשתות החברתיות.

אתרים נוספים מרחבי הרשת:

מטרנה

מטרנה – להזמנה אונליין

הכתבה הקודמת

איך לשקם שיער יבש גם למי שמשתמשת בפאה או כיסוי ראש?

הכתבה הבאה

מחסור צפוי במוצרי מטרנה – מה המשמעות של חריגה מיקרוביאלית ולמה אין סיבה לדאגה?