דף הבית»בלוג - טוג»חוגגים את החגים ושומרים על המשקל בעזרת מוצרי הרבלייף

חוגגים את החגים ושומרים על המשקל בעזרת מוצרי הרבלייף

0
שיתופים
Pinterest Google+

חגי ישראל הבאים עלינו לטובה כוללים מנהגים טעימים במיוחד, אך מה לעשות, גם משמינים במיוחד. בחג השבועות אנו אוכלים מאפי גבינה מפתים, פסח וראש השנה כוללים המון ארוחות חג עמוסות וחנוכה ללא סופגנייה אחת לפחות זה פשוט בלתי אפשרי. כיצד ניתן בכל זאת לשמור על משקל תקין גם בתקופת החגים? ובכן זה מעט מורכב משום שאת החגים אנו חוגגים עם קרובי משפחה רבים וזו תמיד סיבה לחגיגה. הרי אי אפשר לסרב לטעימה מהבישולים של סבתא ולקינוח שהדודה הכינה לכולם מבלי לספור קלוריות. חברת הרבלייף, חברה המאמינה ודוגלת באורח חיים בריא גייסה את מנהלת ההדרכה שלהם כדי לתת מספר טיפים:

אז מה בכל זאת ניתן לעשות?

ליקטנו עבורכם 6 טיפים לשמירה על המשקל מפי סוזן באוורמן, והתאמנו אותם לתקופת החגים עתירי הקלוריות שלנו. סוזן היא בעלת תואר שני במדעי התזונה, ומנהלת המרכז העולמי להדרכת תזונה וכושר בחברת הרבלייף המתמחה במוצרי תזונה נכונה ואורח חיים בריא.

  1. השתדלו ככל האפשר להיצמד לכמות הקלוריות היומית שלכם. אין סיבה להשתגע בחגים מבחינת כמות האוכל אבל בהחלט תוכלו ליהנות מהמטעמים של החג בתנאי שתורידו במקומם מאכלים שאתם אוכלים בשגרה.
  2. בהמשך לטיפ הראשון – אכלו מאכלים מיוחדים שאינכם מרשים לעצמכם בימים רגילים. אין סיבה שלא תתפנקו בחגים, הסוד הוא לשמור על כמות נורמלית ולאכול במידה שתספיק לכם.
  3. לעולם אל תגיעו לארוחת החג רעבים מדי. אם תגיעו רעבים מדי תאכלו יותר ממה שאתם צריכים ולא תצליחו לשמור על תזונה נכונה. הגיעו נינוחים וכך גם תזכו ליהנות מהברכות לפני האוכל.
  4. גם יין מכיל קלוריות! נסו לבחור יין שאינו מכיל הרבה קלוריות, והשתדלו להימנע מצריכת אלכוהול מופרזת. לרוב, יין דל קלוריות יהיה גם עם פחות אחוזי אלכוהול, מה שיעזור לכם למצוא את האפיקומן בסופו של דבר.
  5. היו מודעים ללחץ. לעיתים במהלך ההכנות לחג אנו נמצאים במתח נפשי, במיוחד אם אנו מארחים הרבה אנשים בחג. שימו לב שאתם לא אוכלים יותר מדי במהלך ההכנות לחג מתוך לחץ. תמיד אפשר לעצור לתה או קפה מרגיע וכמובן לצאת להפסקה, לנשום אוויר ולזכור שאם עברנו את פרעה…
  6. הטיפ האחרון והטוב ביותר שנוכל לתת לכם הוא ליהנות מהחג, להיות בשמחה תמיד ולשמור על מצב רוח טוב. כאשר אנו שמחים יותר, אנו שרים יותר, מדברים יותר עם המשפחה, מספרים בדיחות ו… אוכלים פחות!
הכתבה הקודמת

כיצד ניתן לארגן חופשה בחו"ל לדתיים ולשמור על שפיות?

הכתבה הבאה

המשנה במסכת אבות על 3 דברים העולם עומד