דף הבית»בריאות ויהדות»לשתות יותר בקיץ בעזרת מוצרי הרבלייף

לשתות יותר בקיץ בעזרת מוצרי הרבלייף

0
שיתופים
Pinterest Google+

שתיית מים, בכמות מספקת, קריטית לתזונה נכונה ואורח חיים בריא. אנו נוטים להחליף את המים הבריאים והחשובים כל כך לגוף שלנו בכל מיני משקאות מזיקים כמו קפה, משקאות מוגזים ומיצים ממותקים. הגיע הזמן לשים לזה סוף ולעודד שתייה בריאה בעזרת מוצרי הרבלייף.

תה צמחים

הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא להחליף את הקפה של הבוקר בתמצית תה צמחים מבית הרבלייף שמכיל תמציות תה ירוק, תה שחור וקפאין. המשקה תורם לשמירה על משקל תקין ומגביר את קצב חילוף החומרים בגוף. אם אינכם יכולים בלי הקפה של הבוקר אז השתדלו להחליף כוס קפה אחת במהלך היום בתה צמחים. זכרו, קפה אינו מזיק לגוף כאשר נצרך במידה הנכונה.

שייקים בריאים

אם כבר חשקה נפשכם במיץ מתוק במהלך הקיץ החם השתדלו לצרוך את הפינוק המרענן שלכם בחוכמה. אל תתפתו למשקאות עתירי סוכר שמזיקים לגוף, תוכלו במקום זאת להכין לכם שייק בריא מבית הרבלייף שיעזור לכם לצרוך יותר נוזלים, ועל הדרך יספק לגופכם סיבים תזונתיים וויטמינים חשובים.

משקה אלוורה

לצמח האלוורה (המכיל 99% מים!) סגולות רבות והוא תורם בין השאר לניקוי הגוף, שיפור מערכת העיקול ושיפור המערכת החיסונית. מעבר לכך, משקה על בסיס אלוורה יוסיף לכם טעם למים ויעודד אתכם לשתות יותר.

לסיכום

כדי להגיע לכמות המומלצת של צריכת נוזלים תוכלו להשתמש במוצרי הרבלייף. מוצרים אלו יספקו לכם גיוון בצריכת הנוזלים ועל הדרך יספקו לכם ויטמינים ומינרלים נוספים שחיוניים מאוד לבריאות הגוף. לרוויה!

מרחבי הרשת:
שי פניני – משרד עורכי דין
אינטרנט ביתי – בזק בינלאומי
עו"ד שי פניני – מומחה למשפט מסחרי
סדרות מומלצות – yes שידורי טלוויזיה בלוויין

הכתבה הקודמת

המשנה במסכת אבות על 3 דברים העולם עומד

הכתבה הבאה

האם זה אפשרי לחדש את המטבח מבלי לחוש קושי כלכלי?