דף הבית»בלוג - טוג»לימודי אנגלית לדתיים

לימודי אנגלית לדתיים

3
שיתופים
Pinterest Google+

בעולם המודרני בו האינטרנט הוא האמצעי הכי חזק להשיג מידע, חפצים ומטרות חשוב מאד לשלוט בשפה האנגלית וזאת כיוון כי רוב אתרי המסחר המובילים בעולם ( כמו לדוגמא אי ביי או אמזון ) לא קיימים בגרסה עברית ואנגלית היא השפה האוניברסלית שתחבר אתכם לתוכן ולמידע שנמצאים שם.

מגזין הג'רוזלם פוסט סנאפ מציע לקהל הדתי חרדי פתרונות למידה מתאימים שלא יסתרו את אמונתם וימנעו מתכנים בוטים ולא ראויים, כמו כן התוכן יהיה רלוונטי לקהל המאמינים.

מהי הכוונה לימודי אנגלית לדתיים?

ובכן קהל המאמינים הוא קהל שרגיש לחלק לא קטן מהתכנים שנפוצים היום בעיתונים ובשאר המדיות, עולם הפרסום המיין סטרים הפך לפרובוקטיבי יותר וגבולות רבים שביו לאורך השנים כסטאטוס קוו נפרצו, גם אם התוכן המילולי עצמו עוסק בפוליטיקה ולא מזכיר כל מילה או משפט שעלול פגוע בציבור הדתי חרדי אין זה שולל שבצדדים יופיעו פרסומות בוטות ולא צנועות.

לימודי אנגלית לדתיים של הג'רוזלם פוסט לייט מציג תכנים מתאימים שלא מכילים בשום אופן משהו לא צנוע ולא ראוי, מלבד זאת התכנים עוסקים בעניינים שנמצאים במרכז הסדר הציבורי של המגזר הדתי / חרדי כך שהמגזינים יצרו עניין בקרב הלומדים ויגרמו להם לרצות ולקרוא ולהבין.

איך פועלת שיטת הלימוד באמצעות מגזינים באנגלית?

ובכן מחקרים רבים שנערכו במהלך השנים מצביעים כי קריאה יום יומית מחזקת את אוצר המילים, משפרת את הדקדוק, גורמת לרצף בדיבור ובקריאה ומחזקת את הביטחון של הנלמד בשפה.

המגזינים של הג'רוזלם פוסט לייט למעשה מגרים את הקורא לקרוא תוכן מעניין ואקטואלי בנושאים שונים ומגוונים וברמות שונות של שפת האנגלית, כלומר אם אתם מתחילים והאנגלית שלכם ברמה נמוכה עד בינונית תוכלו למצוא מגזינים שמתאימים את הרמה ולאט לאט ככל שהשפה שלכם תשתפר תחליפו מגזינים שיהיו כתובים עם אוצר מילים רחב יותר, עם הגייה שונה ודקדוק גבוה יותר.

הכתבה הקודמת

לעשות חטא ולטעות במחשבה שעושים זאת בשם הדת

הכתבה הבאה

לרכוש מקצוע- גם במגזר הדתי