דף הבית»כללי»שבוע 34 להריון – צירים מדומים ועוד תופעות

שבוע 34 להריון – צירים מדומים ועוד תופעות

0
שיתופים
Pinterest Google+

שבוע 34 הוא שבוע חשוב מאד במהלך ההיריון וכשמגיעים אליו נותרו עוד שישה שבועות בלבד לתאריך הלידה המיוחל. כמובן שמדובר גם על הטרימסטר השלישי להריון, תקופה שבה יש לא מעט תופעות שונות שצריך להכיר. אם גם את מתקרבת לשבוע 34 להריון – אלו הדברים שאת יכולה לצפות אליהם.

ריצות תכופות לשירותים

תופעה שבהחלט מאפיינת את שבוע 34 להריון. העובר כבר גדול ולוחץ באופן ישיר על שלפוחית השתן, מה שיבוא לידי ביטוי בצורך מוגבר לגשת לשירותים ולהתפנות כשאגב הרבה פעמים אין בכלל יותר מדי פיפי.

צרבות

גם הלחץ הושט עושה את שלו ובשבוע הזה תופעת הצרבת עשויה בהחלט להחריף. כדי להימנע מזה מומלץ לאכול מאכלים בסיסיים ולהימנע ממאכלים שמעודדים צרבת כמו אוכל מטוגן, מתוקים וכן הלאה.

שינויים בתחושה של תנועות העובר

שבוע 34 להריון הוא שבוע עם קפיצת גדילה משמעותית של העובר. זה אומר שעכשיו יש לו קצת פחות מקום לנוע בחופשיות וזה עשוי להיות קצת מלחיץ מפני שמרגישים קצת פחות את התנועה. אם את לא מרגישה תנועה נסי לשבת במנוחה במקום שקט ולהרגיש ואם יש חשש כלשהו כדאי לגשת לבדיקה אצל הרופא, רק צריך לזכור שאין מה לדאוג ותנועות עובר מופחתות זה טבעי בזמן הזה.

צירים מדומים

צירי בריקסטון היקס המכונים גם צירים מדומים עשויים להתחיל בשבוע הזה. מעין צירונים קטנים שהם הכנה של הגוף לקראת הדבר האמיתי.

טשטוש ראייה וגירוד

שתי תופעות מעצבנות שיכולות להופיע לקראת שבוע 34 להריון. טשטוש הראייה עשוי לקרות בגלל הפרשה שאינה מספקת של דמעות בעין. הגירוד זו תופעה הורמונלית מעצבנת במיוחד בסוף ההריון וצריך לזכור שהיא חולפת לאחר הלידה.

הכתבה הקודמת

הסרת משקפיים בלייזר: איכות לכל המגזרים

הכתבה הבאה

מתכוני חמין מכל הסוגים