דף הבית»בלוג - טוג»קורס צלילה באילת לדתיים

קורס צלילה באילת לדתיים

3
שיתופים
Pinterest Google+

קורס צלילה הוא קורס שמתאים לכולם ואין שום סיבה שאנשים דתיים לא יוכלו גם ליהנות ממנו. באילת יש מספר מועדונים אשר מקבלים דתיים בשמחה ועוזרים להם לעבור את קורס הצלילה בהצלחה. אז מה כולל קורס צלילה, היכן עושים אותו ומה עוד ניתן לעשות במועדון צלילה?

מה כולל קורס צלילה?

קורס צלילה לדתיים באילת הוא כמו קורס צלילה רגיל רק עם מדריכים בעלי רקע דתי ולפעמים אפילו דוברי יידיש. קיימים מספר קורסים אשר ניתן לעבור כצוללנים. שני הקורסים המוכרים והעיקריים הם כוכב 1 וכוכב 2.

כוכב 1:

קורס צלילה כוכב 1 כולל 5 שיעורי תאוריה ומבחן מסכם, 3 צלילות מים מוגנים ו-6 צלילות מים פתוחים. הקורס נמשך כ-5 ימים.

כוכב 2:

קורס צלילה כוכב 2 כולל שיעור תאוריה אחד, מבחן מסכם ו-6 צלילות מים פתוחים. הקורס נמשך יומיים ודורש תעודת צולל כוכב 1.

מלבד הקורסים האלו ישנם גם קורסים למתקדמים כמו צולל הגשה ומגיש עזרה ראשונה וקורס SDI DIVE MASTER שמביא לרמת ידע של מדריך צלילה.

איפה עושים קורס צלילה לדתיים באילת?

כפי שאמרנו ישנם מספר מועדוני צלילה באילת שבהם תוכלו לעשות קורס צלילה לדתיים. מה שחשוב לבדוק הוא שלמועדון יש שם טוב, שיש לו לקוחות שממליצים עליו ויכולים לספר לכם על בטיחות, הכשרה מקצועית ועל החוויה. בנוסף, רוב המועדונים בעיר עובדים באתר צלילה אחד בלבד אך יש גם מועדונים שייקחו אתכם למספר אתרים בעיר. מומלץ ללכת לאלה שייקחו אתכם לכמה אתרים כי יש הבדלים בין מה שתראו בכל אתר צלילה, חבל לפספס את כל היופי שקיים מתחת למים. דבר אחרון הוא כמובן המחיר. כדאי מאוד לעשות השוואת מחירים ולהסתכל מה כוללת החבילה של הקורס- יש מקומות שיעשו לכם קורס 1+2, קורס צלילה+ לינה, שוברים ומתנות לפעמים הבאות ועוד. טיפ אחרון: בדקו מה הם התנאים המקדימים לקורס שבו אתם מעוניינים כדי להימנע מאי הבנות- לא תרצו להגיע למקום ולגלות שאין לכם מסמכים בריאותיים או שהגיל שלכם לא מתאים.

מה עוד אפשר לעשות במועדון צלילה?

מלבד קורסים בסיסיים ומתקדמים, ניתן לעשות גם התמחויות שונות כמו: התמחות עומק, התמחות ספינות טרופות, התמחות איזון, התמחות לילה, התמחות ניווט וכד'. בנוסף יש גם פעילויות שונות כמו: צלילות מודרכות, צלילות היכרות, צלילת רענון, צלילות ניקיון לשמירה על הים שנירקול מודרך וכן גם פעילויות מחוץ לאילת כמו עקבה או המלדיביים.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – יומן מסע טיפוס הרים אל פסגת הר המטרהורן

הכתבה הקודמת

מזגן לא מחמם? חכו רגע לפני שתקראו לטכנאי...

הכתבה הבאה

באילו צעצועים מותר להשתמש בשבת