דף הבית»בלוג - טוג»צימרים לדתיים

צימרים לדתיים

0
שיתופים
Pinterest Google+

כל אדם זקוק להפוגה מהמרוץ היומיומי ומשגרת החיים. האדם הדתי אינו שונה בכך. גם הוא מחפש מקום לנפוש ולשבור מעט את השגרה כדי להתרענן ולשוב אליה בכוחות מחודשים. אך בניגוד לציבור הכללי בארץ, האדם הדתי לא יסכים להתפשר ולוותר על עקרונותיו גם כאשר מדובר בנופש. כי מהשמירה על אורח חייו הקפדני הוא אף פעם לא יוצא לחופשה. אז אם בעבר הייתה בעיה למצוא צימר המתאים לנופש למשפחה הדתית, היום כבר ישנה מודעות הרבה יותר גבוהה ובעלי צימרים רבים יודעים כי שווה להם להשקיע בכוון של צימרים לדתיים כי קיים ביקוש מצד הציבור הדתי לקיומם של ימי נופש ומרגוע והחלפת אווירה אך רק בתנאים המתאימים להם במסגרת הקפדה על כל דרישות ההלכה.

צימרים לדתיים – מה ההבדל בין צימר רגיל לצימר המיועד למשפחה הדתית?

הצימר המיועד למשפחה הדתית או החרדית אמורה לכלול מטבח כשר בעל שני כיורים ושני משטחי עבודה, בשרי וחלבי. התנור אף הוא אמור להיות כשר, פרווה או מחולק לשני תאים נפרדים לגמרי. כמו כן חשוב שיהיה בצימר פלטת שבת ומיחם מים לשבת כדי שהשהות במקום תתאפשר. מלבד זאת חשוב שהאזור יהיה מתאים אף הוא לאורח החיים של המשפחה הדתית. גם מבחינת האוכלוסייה שבמקום, שלא תהיה מנוגדת לאורח החיים של המשפחה הדתית כי גם בימי נופש לא תרצה המשפחה לחשוף את עצמה ואת בני הבית שלה למראות הנוגדים את השקפתם. כמו כן חשוב שיהיה במקום בית כנסת עם מנין מתפללים וספר תורה כשר, יהיו גם משפחות שלא ירצו את מכשיר הטלוויזיה בצימר שלהם. בקיצור צריכה להיות מוכנות רבה מצד המשכיר של הצימר המעוניין להתפרנס מהמשפחה הדתית.

מה תמצאו היום בצימרים לדתיים?

היום כבר כמעט ואין הבדל ברמה של הצימר המיועד לדתיים לבין הצימרים הרגילים המיועדים לציבור הכללי. הצימרים לדתיים הללו מפנקים, מצוידים היטב בכל מה שצריך כדי ליהנות מנופש מושלם. נדנדות וערסלים בחצר, בריכות פרטיות, ג'קוזי, בקיצור – הכול אך תוך שמירה על כל העקרונות של המשפחה הדתית כדי שהנופש יהיה כשר למהדרין!

הכתבה הקודמת

הלוואות חוץ בנקאיות – כל מה שצריך לדעת

הכתבה הבאה

צילום הריון צנוע לדתיות