דף הבית»בלוג - טוג»הלוואות חוץ בנקאיות – כל מה שצריך לדעת

הלוואות חוץ בנקאיות – כל מה שצריך לדעת

0
שיתופים
Pinterest Google+

כידוע, קבלת הלוואות חוץ בנקאיות במגזר הדתי, זה דבר די מבוקש בשל סיבות השונות: שכר דירה, מזון וביגוד, שיפוץ העסק וכו'..

לכן רבים מחפשים אחר הלוואות לכל מטרה שהיא. הדבר הראשון שעושים הוא קודם כל לגשת אל הבנק – הלוואה ראשונה, הלוואה שנייה ואופס.. הבנק לא מאשר עוד הלוואות.
אז מה עושים? במצבים אלה, כדאי לגשת אל מקורות מימון חוץ בנקאיים אשר עובדים עם קבלת עסק מורשה למתן הלוואות חוץ בנקאיות דרך משרד האוצר.

היום נלמד על כל מה שצריך לדעת כאשר נוטלים הלוואות חוץ בנקאיות אם זה במגזר החרדי-דתי או בכלל.
קראו את המאמר כדי להעשיר את הידע בנושא ובשביל למנוע את הטעות הבאה בחיפוש חברות הלוואות חוץ בנקאיות.

כאשר אתם חולמים על דירה חדשה או על רכב חדש ואין לכם תוכנית חסכון, הרי תאלצו לפנות לגופים חוץ בנקאיים על מנת להגשים את החלום. בשל העובדה כי קיימים כיום לא מעט גופים חוץ בנקאיים המאפשרים קבלת הלוואה יש חשיבות רבה לבחור את הגוף המתאים ביותר לצרכים שלכם.

הלוואות חוץ בנקאיות גם ללא ערבים

אין ספק כי עבור רבים מדובר באופציה נהדרת למדי המאפשרת להם לקבל הלוואה בתנאים נוחים ומשתלמים. אם תמיד חלמתם לרכוש רכב או לקנות דירה, הרי באמצעות ההלוואות בהחלט ניתן לעשות זאת. בשונה מהבנקים, כאן אין צורך להציג ערבים או בטחונות על מנת לקבל את ההלוואה בתנאים נוחים.

חברות רבות המעניקות הלוואות חוץ בנקאיות, מציעים את שירותם גם לקהל הדתי ובתנאים מעולים במידה ויש משכורת קבועה והחזר חודשי או שנתי יציב.
גם לבחירת החברה המעניקה מקורות מימון, צריך לדעת איזה קריטריונים צריכים להיות לה.

5 פרמטרים לבחירת מקורות מימון

לאור התחרות הרבה הקיימת בין מקורות המימון השונים, קיימת חשיבות רבה לבחור את מקור המימון המתאים ביותר. לשאלה כיצד עושים זאת? בדיוק בשביל זה הכנו עבורכם פרמטרים שיסייעו לכם בקבלת החלטה אשר תשנה את העתיד שלכם מהקצה לקצה.

  • אמינות: יש חשיבות רבה לבחון האם מדובר בחברה אמינה.
  • ניסיון: חשוב מאד לברר מה הניסיון של החברה? כמה שנים החברה קיימת? מי קהל הלקוחות שלה?.
  • תנאי ההלוואה: יש לבחון היטב את תנאי ההלוואה. מהו אחוז הריבית? האם קיימת הצמדה? מהו גובה ההחזר החודשי? האם ניתן לפרוע את ההלוואה בתשלום אחד?
  • סקר: על מנת לבחור את החברה הטובה ביותר יש חשיבות רבה לערוך סקר מקיף ובמסגרתו לבחון את החברות השונות לקבלת ההחלטה.
  • התייעצות: מתלבטים? זה בדיוק הזמן להתייעץ עם מומחים בתחום לצורך גיבוש החלטה.

מוזמנים להיכנס לאתרי האינטרנט

במידה ועברתם על כל הסעיפים הרי הצעד הבא זה כניסה לאתרי האינטרנט של מקורות המימון השונים. כיום בשל התחרות הגדולה חשוב מאד לבחון במי מדובר ולכן כניסה לאתר האינטרנט מאפשרת לכם לבחון היטב את ההיצע של החברות.

אם תרצו, אתר אינטרנט הוא כרטיס ביקור ולכן כדאי לבחון האם מדובר בכרטיס ביקור מנצח או שמא מדובר בכרטיס ביקור שאינו מתאים לכם וכדאי לבחון את האתרים של חברות המימון האחרות לקבלת הלוואה בתנאים משתלמים.
היכנסו אל מנועי החיפוש השונים: Google, Yahoo, Walla וכ'ו, רשמו את תוכן ההלוואה שאתם מחפשים והיכנסו אל אתרי חברות הלוואות חוץ בנקאיות המופיעות שם.

אנו מקווים שהצלחנו להעביר לכם את המידע הדרוש לחיפוש וקבלת הלוואה חוץ בנקאית דרך גורמים אמינים ומקצועיים. בהצלחה!

הכתבה הקודמת

שר שלום ג'רבי מספר על הישיבה התיכונית בה למד בצעירותו

הכתבה הבאה

צימרים לדתיים